LEKKA ATLETYKA

Licealiada w Lekkoatletyce - 18.05.2016
I miejsce - Zalewska Aleksandra - bieg 800 m
II miejsce - sztafeta 4x100 chłopców (Kozioł Patryk, Mioduszewski Jan, Wojciechowski Jędrzej, Przysowa Wojciech)
III miejsce - sztafeta 4x100 dziewcząt (Grzywińska Urszula, Lesińska Dorota, Skonieczek Emilia, Zalewska Aleksandra)
III miejsce - Rybarczyk Katarzyna - bieg 1500 m
III miejsce - Lesińska Dorota - bieg 200 m
III miejsce - Kozioł Patryk - bieg 200 mIII miejsce - Wojciechowski Jędrzej - bieg 400 m
FINAŁ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - CZŁUCHÓW 15.04.2016.
Do finału awansowało po 5 dziewcząt z 16 powiatów naszego województwa.

VII miejsce - Nikola Olszewska  XX miejsce - Urszula Grzywińska.

Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych. (6.04.2016)

W dniu 6 kwietnia w Prabutach odbyły się zawody w biegach przełajowych. Trzy uczennice naszej szkoły /I miejsce - Nikola Olszewska, IV miejsce - Aleksandra Zalewska, V miejsce - Urszula Grzywińska/ awansowały do Finału województwa pomorskiego który odbędzie się w Człuchowie.

Skład reprezentacji:
1. Bury Michał
2. Kęsicki Mateusz 
3. Leśniewski Kacper 
4. Lipiec Bartosz 
5. Orlicki Grzegorz 
6. Swierczek Patryk 
7. Witkowski Maurycy 
8. Zarzycki Jakub

1. Gądek Nela 
2. Grzywińska Urszula 
3. Korczak Adrianna 
4. Olszewska Nikola 
5. Rybarczyk Katarzyna 
6. Zalewska Aleksandra







W dniu 6.10.2015 na stadionie miejskim w Kwidzynie odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE.
Dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy IV miejsce.

Reprezentacja dziewcząt:
Bełdycka Weronika
Czeszejko-Sochacka Aneta
Gądek Nela 
Grzywinska Urszula
Grzywińska Magdalena
Jarmosz Natalia
Korczak Adrianna
Olszewska Nikola 
Rybarczyk Katarzyna 
Zalewska Aleksandra 
Zawalich Paulina 

Reprezentacja chłopców :
Bury Michał
Czeszejko-Sochacki Patryk
Dąbrowski Nikolas 
Goc Kacper 
Jaranowski Damian
Kęsicki Mateusz
Przysowa Wojciech
Sędal Bartek
Stachyra Arkadiusz
Werra Beniamin
Witkowski Maurycy
Zarzycki Jakub
Darmowe strony www dla każdego